Ładowanie...

Oferta

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przewozu osób, wynajmu busów i autokarów

Przewóz osób z Modlina do Warszawy

Oferujemy Państwu przewóz osób z Modlina do centrum Warszawy lub na lotnisko Chopina i odwrotnie - z Warszawy do Modlina lub Nowego Dworu Mazowieckiego. Kurs w jedną stronę z Lotniska w Modlinie na Plac Bankowy w Warszawie zajmuje średnio ok. 50 minut (jeżeli nie ma korków) i liczy sobie ok. 40 km. Natomiast przewóz osób z Lotniska w Modlinie lub z Nowego Dworu Mazowieckiego na lotnisko Chopina w Warszawie zajmuje średnio ok. 70 minut (jeżeli nie ma korków) i liczy sobie ok. 50 km.

Nasze usługi świadczymy przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. Naszych klientów / pasażerów wozimy busami marki Renault Trafic oraz busem marki Mercedes Sprinter, a także autobusem marki Mercedes Tourismo. Realizujemy zamówienia indywidualne i grupowe. Wszystkie nasze auta posiadają aktualne badania techniczne, wygodne fotele, klimatyzację i dodatkowe ogrzewanie. Dysponujemy również własną przyczepką bagażową do której można zmieścić znaczną ilość dodatkowego bagażu. Posiadamy licencję na przewóz osób. Na świadczone usługi wystawiamy faktury VAT.

Aby skorzystać z naszej oferty należy odpowiednio wcześniej zadzwonić na nr 601 397 791 i ustalić wszystkie szczegóły, następnie należy zarezerwować usługę przewozu osób wysyłając e-maila na adres: biuro@zlot.pl. W treści e-maila należy podać trasę przejazdu, datę, godzinę, ilość osób oraz imię, nazwisko i telefon osoby rezerwującej. Każda rezerwacja jest potwierdzana indywidualnie.

Cennik usług

Busy do 8 osób Bus do 22 osób Autokar do 50 osób
Modlin – Warszawa Centrum 250,00 zł. 550,00 zł. 850,00 zł.
Modlin – Lotnisko Chopina 350,00 zł. 650,00 zł. 950,00 zł.

Uwaga: Podane ceny są cenami brutto i obowiązują w dni robocze oraz w godzinach od 6:00 do 22:00. W przypadku kursów nocnych oraz w niedzielę i święta do podanych cen należy doliczyć 30%. Nie świadczymy usług lini regularnej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu busa(ów) lub autokaru z kierowcą i przewozu osób z Modlina do Warszawy.