Ładowanie...

Oferta

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przewozu osób, wynajmu busów i autokarów

Wynajem busów i autokarów turystycznych

Busy-Modlin.pl jest marką należącą do Firmy ZLOT. Od wielu lat oferujemy wynajem busów, wynajem autokarów i wynajem autobusów do przewozu osób w powiecie nowodworskim. Swoje usługi świadczymy lokalnie przewożąc pasażerów w obrębie Mazowsza, jak i również globalnie wożąc podróżnych po całym kraju; od morza, aż po Tatry. Na miejscu obsługujemy głównie pasażerów Portu lotniczego Warszawa-Modlin. Przewozy pasażerskie w naszej firmie łączą wysoką jakość oferowanych usług, punktualność i solidność z rozsądnymi stawkami cenowymi.

Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowej oraz licencję na przewóz osób na terenie całego kraju. W trosce o to by nasze przewozy pasażerskie były bezpieczne zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców. Współpracujemy z biurami podróży, ośrodkami wczasowymi, instytucjami państwowymi i prywatnymi, a także klientami indywidualnymi. Nasze busy i autokary wynajmujemy na obsługę imprez sportowych, przewóz dzieci na kolonie i obozy, zielone szkoły, wycieczki, itp. Gwarantujemy szybką i sprawną realizację zleceń, dokładność i profesjonalizm działania oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Od początku istnienia dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Wszystkie nasze auta przechodzą codzienną obsługę techniczną, szczegółową kontrolę raz w miesiącu oraz wymagane prawem badania techniczne. Naszych klientów / pasażerów wozimy busami marki Renault Trafic oraz busem marki Mercedes Sprinter, a także autobusem marki Mercedes Tourismo.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu busów i autokarów na wyjazdy okolicznościowe, wycieczki szkolne, wyjazdy grupowe, wyjazdy firmowe, spływy kajakowe, wesela, studniówki, oraz wiele innych imprez wyjazdowych.